Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı

Daha iyi bir Giresun Üniversitesi için...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

Eğitim Fakültesi Resimleri

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Eğitim Fakültesi Resimleri Empty
MesajKonu: Eğitim Fakültesi Resimleri   Eğitim Fakültesi Resimleri EmptyÇarş. Ağus. 01, 2007 3:12 am

Eğitim Fakültesi Resimleri Blgsyr1

Eğitim Fakültesi Resimleri Blgsyr2

Eğitim Fakültesi Resimleri Blok1

Eğitim Fakültesi Resimleri Blok2

Eğitim Fakültesi Resimleri Blok3

Eğitim Fakültesi Resimleri Blok4

Eğitim Fakültesi Resimleri Blok5

Eğitim Fakültesi Resimleri Kantin

Eğitim Fakültesi Resimleri Rsmsln

Eğitim Fakültesi Resimleri Ymkhn

Eğitim Fakültesi Resimleri Phto00011

Eğitim Fakültesi Resimleri Phto00013

Eğitim Fakültesi Resimleri Phto00014

Eğitim Fakültesi Resimleri Phto00015

Eğitim Fakültesi Resimleri Phto0015

Eğitim Fakültesi Resimleri Phto0016

Eğitim Fakültesi Resimleri Phto0017

Eğitim Fakültesi Resimleri Phto0017

Eğitim Fakültesi Resimleri Phto0020
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Eğitim Fakültesi Resimleri   Eğitim Fakültesi Resimleri EmptyPtsi Ağus. 06, 2007 7:49 pm

F.Lampard
Yeni Üye
Yeni Üye
F.Lampard

Erkek
Nerden : stamford brıdge den bildin mi,john teryy kankam olur :D
Job/hobbies : :D
Uğraşıları/zevkleri : herşey ilgi alanıma girer

MesajKonu: Geri: Eğitim Fakültesi Resimleri   Eğitim Fakültesi Resimleri EmptyPerş. Ekim 18, 2007 8:34 pm

BEYLER 4. SINIFIM.SENE SONUNDA EVE CIKMAK ISTEYEN ALT SINIF ARKADASLARIMIZA ESYALI EV DEVREDILIR,EV BULANCAKTA,GUZEL BIR EV.3.KAT.EV UYDULU VS. GELIN KONUSUP ANLASALIM.

İRTİBAT NUMARALARI 0544 835 38 05 0543 638 27 87

ŞU NET İŞE YARICAK EN SONUNDA :D
Yeni Üye
Yeni Üye
F.Lampard

Erkek

MesajKonu: Geri: Eğitim Fakültesi Resimleri   Eğitim Fakültesi Resimleri EmptyPerş. Ekim 18, 2007 8:39 pm

napcaksınız beyler bu gıresunu ya,gudubet yerın tekı,yakınınız varsa oss ye gırecek soyleyın gelmesın.havası boguyor adamı zaten :D ben de gece cekılmıs resımlerıne kandım da geldım,gece sattılar bana da,ornek verecek olursak; gece denız akkaya nın estetıklı halı,gunduz estetıksız halı,neyse gelın de gorun ebenızın çorabını :D
universiteli
Binbaşı
Binbaşı
universiteli

Kadın

MesajKonu: Geri: Eğitim Fakültesi Resimleri   Eğitim Fakültesi Resimleri EmptyCuma Ekim 19, 2007 7:17 pm

konuşmalarınıza dikkat ediniz...
F.Lampard
Yeni Üye
Yeni Üye
F.Lampard

Erkek

MesajKonu: Geri: Eğitim Fakültesi Resimleri   Eğitim Fakültesi Resimleri EmptyCuma Ekim 19, 2007 8:59 pm

Belki birgün lazım olur,bi hata yaparsınız eve cıkmak istersınız Smile hep destek genclere tam destek;) bulancakta denıze 15 metre,bı odası denız goruyor,balkonlu,ıddaa bayıne,fırına,manava,eczeneye,camiye,polıklınıge,parka,ınternet kafeye,dondurmacıya,tekel bufesıne yakın bol eşyalı 2 +1 daıremız mevcuttur.bulancakta televızyon cekmıyor dıye uzulmeyın uydumuz hızmete tabıdır:lol: bılgısayarım var ama ınternetım yok dıyenlere ınternete hattı cekmeye ugrasamam dıyenlere,telefon ve ınternet hattımız,yurttakı sıcak suyu terkedemem dıyenlere; şofbenimiz,tup bıter de çay demleyemem diyenlere,resıztansı gozukmeyen kettle ımız,burası soguk eve cıkmam dıyenlere kat kalorıferımız,yok o kadar yakıt parası odeyemem dıyenlere kurulu sobamız,dev ronaldınho posterımız,5 cekyat ,
(istedıgın de cek yat:lol: ) olabıldıgınce sınıf,fen,turkce ders kıtapları ve ders notları,fazlasıyla donduran buzdolabı,3 tane masamız mevcuttur:lol: Laughing Laughing gelın anlaşalım.perdeleri halıları hıc saymıyoruz.gelın anlaşalım.

banker mehmet
banker yavuz

e hadi... ne duruyorsunuz...

çok pahalıdır demeyın,öğrencının halınden anlarız;) öğrencı nedır bılırız...

Şeker gibi komşular,gece kontorsuz kaldım diyenler,bıraya bakın,alttakı bufe de her turlu turkcell,telsım,avea kontor,2.el tel,takas olanagı hepsı alttakı telefoncuda mevcuttur.yemek yapmakta bıkanlar,durun panık yapmayın sizi de düşündük,yıne alt katta lokantamız mevcuttur.(aile salonu klımalıLaughing )

e hadi...

abartmıyoruz...yeter sıkıldım e hadı gelın.

irtibat numaraları: 0544 835 38 05 0543 638 27 87

adres ıhsanıye mah. cemal gursel caddesı,no 216 eskı cezaevı mevkii,bozat bufe ustu,eriş telekom,yenı acılan lokanta ustu Laughing
ByDeSiGN
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Eğitim Fakültesi Resimleri   Eğitim Fakültesi Resimleri EmptyCuma Ara. 14, 2007 3:07 am

takmış bu da eve Smile linKler fıs çıktı resimler gözükmüo:S

Eğitim Fakültesi Resimleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-