Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı

Daha iyi bir Giresun Üniversitesi için...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

Carlos, Lucescu'yu şaşırttı!

YazarMesaj
firlama_12
Yarbay
Yarbay

Carlos, Lucescu'yu şaşırttı! Empty
MesajKonu: Carlos, Lucescu'yu şaşırttı!   Carlos, Lucescu'yu şaşırttı! EmptyPaz Tem. 29, 2007 12:47 pm

Carlos, Lucescu'yu şaşırttı! 2007-07-28_Lucescu288

Shakhtar Donetsk takımının teknik direktörü Mircea Lucescu, "Roberto Carlos ile ilgili şaşkınım, onu hazır gördüm. Eski hızında, Fenerbahçe'ye büyük katkı sağlar" dedi. Maçtan sonra basın toplantısı yapan Lucescu, Fenerbahçe'nin yeni transferlerden Roberto Carlos'un performansına şaşırdığını belirterek, ''Roberto Carlos ile ilgili şaşkınım, onu hazır gördüm. Eski hızında, Fenerbahçe'ye büyük katkı sağlar'' dedi.

Lucescu, Kezman'ın da iyi oynadığını vurgulayarak, ''Kezman bütün maç boyunca hiç durmadan pres yaptı. Bunu da çok şaşırtıcı buldum'' diye konuştu.

İki takım için de iyi bir hazırlık maçı olduğunu kaydeden Rumen çalıştırıcı, sözlerini şöyle tamamladı:
''Fenerbahçe'yi iyi gördüm, yüksek kalitede oyuncuları var. Bizim açımızdan da önemliydi. Güzel bir atmosfer, harika bir stat, bizim için Şampiyonlar Ligi'ndeki müsabakalara hazırlık oldu. Burada olmaktan çok mutluyum. Her davet edildiğimde mutlaka gelmeyi isterim.''

Carlos, Lucescu'yu şaşırttı!
1 sayfadaki 1 sayfası