Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı

Daha iyi bir Giresun Üniversitesi için...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

kaptanımız alex konusuyor...

YazarMesaj
firlama_12
Yarbay
Yarbay

kaptanımız alex konusuyor... Empty
MesajKonu: kaptanımız alex konusuyor...   kaptanımız alex konusuyor... EmptyCuma Tem. 27, 2007 8:36 pm

kaptanımız alex konusuyor... 2007-07-27_alex288
Yeni kaptanımız Alex de Souza "Herkes Fenerbahçe'nin başarısı için çalışacak. Türkler ve diğer oyuncularla Brezilyalılar birbirlerine her türlü katkıda bulunacak. Bütün bu dengeleri ben kuracağım" dedi.
Akşam antrenmanında Zico tarafından yapılan mini toplantı ile kaptanlığı açıklanan Brezilyalı oyuncumuz daha önce de Palmeiras, Cruzeiro ve Brezilya Milli Takımı'nda da kaptanlık görevlerinde bulunduğunu ifade ederek "Önümüzde zor bir sezon var. Fenerbahçe her yıl başarılarına ve kadrosuna ilaveler yaptıkça hedeflerimiz hem büyüyor, hem de zorlaşıyor. Ama benim gördüğüm kadarıyla bu sezon mücadele edecek olan takımda, yeni gelen oyuncular ve onların Fenerbahçe'ye entegrasyonları anlamında herhangi bir problem yaşanmayacağını düşünüyorum. Fenerbahçe'yi yakından takip edenler, takımın Brezilya ağırlıklı teknik kadro ve oyunculardan oluştuğunu düşünerek çeşitli yorumlar yapabilirler. Ancak hiç kimse unutmasın ki bu oyuncular Fenerbahçe'ye piknik yapmaya gelmedi. Hepsi burada bulundukları takımın başarısı için varlar. İşte benim görevim de bu başarı yolunda oluşacak problemleri süratle çözmek olacak. Türk ve diğer ülkelerin oyuncuları ile Brezilyalı oyuncular, burada bulundukları süre içersinde birbirlerine her türlü katkıda bulunacak. Herkes birbirinden birşeyler ögrenecek" dedi.
Kendisinin, teknik kadro ve Fenerbahçe Spor Kulübü yönetimi arasında köprü olacağını da ifade eden Alex de Souza "Yeni bir dönem başlıyor. Burada bulunduğum süre içersinde teknik kadro ve Fenerbahçe yönetimi ile profesyonel oyuncular arasında önemli herhangi bir sıkıntı yaşanmadı. Bundan sonra da yaşanacağını tahmin etmiyorum. Diyalogla çözülmeyecek hiç bir problemimiz olmayacak. Ben, arada köprü olacağım" dedi

kaptanımız alex konusuyor...
1 sayfadaki 1 sayfası