Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı

Daha iyi bir Giresun Üniversitesi için...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

arkadaşlar yardım edermisiniz???

3 posters
YazarMesaj
ddeerryyaa
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Job/hobbies : öğrenci
Uğraşıları/zevkleri : müzik

arkadaşlar yardım edermisiniz??? Empty
MesajKonu: arkadaşlar yardım edermisiniz???   arkadaşlar yardım edermisiniz??? EmptyC.tesi Tem. 31, 2010 1:55 pm

mrb arkadaşlar ben bu yıl üniversite için tercih yapcam neden bilmiyorum ama hep giresuna gelmek istiyorum sizce üniversitesi nasıl giresunun insanlarının öğrenciye bakışı nasıl bunları merak ediyorum yardım ederseniz sevinirim...
eL-RoHiR
Yeni Üye
Yeni Üye
eL-RoHiR

Erkek
Uğraşıları/zevkleri : bilgisayar& gitar

MesajKonu: Geri: arkadaşlar yardım edermisiniz???   arkadaşlar yardım edermisiniz??? EmptyCuma Ağus. 13, 2010 1:29 pm

mrblar derya bende giresun'u yazdım we kazandım bu sne baslıcam... senın ne oldu gıresunu yazmısmıydın bu sene ...
http://	facebook.com/coffein70
ceyda57
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Uğraşıları/zevkleri : yüzmek

MesajKonu: Geri: arkadaşlar yardım edermisiniz???   arkadaşlar yardım edermisiniz??? EmptyPaz Ağus. 15, 2010 1:14 pm

eL-RoHiR demiş ki:
mrblar derya bende giresun'u yazdım we kazandım bu sne baslıcam... senın ne oldu gıresunu yazmısmıydın bu sene ...

öncelikle hoşgeldn diyorum.giresun küçük tatlı şirin bi yerdir.sen hangi bölümü kazandın.2 yıllık mı 4 yıllık mı.bazı birimlerde yaz okulu uygulaması var ama genelde bütünleme sistemi geçerli.not sistemine gelincede 1 vize 1 de final uygulaması vAR.vizenin %40 ı finalin de %60 ı alınıo ve ortalamasının 50 nin üstünde olması gerekio geçmek için.ama vizeden 100 alsan finaldan 49 alsan kalıyosun:) geçmek için finalden 50 almak şart.şimdi karışık gelebilir ama türkiyenin not sistemi en güzel okullarından biri kendisi.rahat rahat okuyabileceğine inanıyorum.başarılar
https://giresununiversitesi.yetkin-forum.com/profile.forum?mode=r

arkadaşlar yardım edermisiniz???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-