Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı

Daha iyi bir Giresun Üniversitesi için...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

Yurtdışında dil öğrenimi için ne yapmak gerek?

2 posters
YazarMesaj
hhakann
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek
Job/hobbies : yok
Uğraşıları/zevkleri : yok

Yurtdışında dil öğrenimi için ne yapmak gerek? Empty
MesajKonu: Yurtdışında dil öğrenimi için ne yapmak gerek?   Yurtdışında dil öğrenimi için ne yapmak gerek? EmptyPerş. Ara. 25, 2008 10:25 am

Arkadaşlar seneye yurtdışında dil öğrenmek istiyorum, sizce nasıl bir yol izleyeyim? Danışmanlık firmalarıyla mı konuşayım yoksa direkt yurtdışıyla mı irtibata geçmek daha iyi?

Bu aralar bir fuar olacak mı bildiğiniz? Lütfi Kırdar da vardı büyük bi fuar onun tarihini bilen var mı?
Daniel
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek
Job/hobbies : yok
Uğraşıları/zevkleri : yok

Yurtdışında dil öğrenimi için ne yapmak gerek? Empty
MesajKonu: Geri: Yurtdışında dil öğrenimi için ne yapmak gerek?   Yurtdışında dil öğrenimi için ne yapmak gerek? EmptyCuma Ara. 26, 2008 5:06 pm

Ben master için ziyaret etmiştim Lütfi Kırdar da Educaturk fuarını, bu seneki tarihleri 19 -22 Şubat educaturk.com web sitesinden online davetiye alırsın. Bu fuarın bi avantajı kurumlar indirim, burs vs. veriyorlar belki faydalanabilirsin.

Yurtdışında dil öğrenimi için ne yapmak gerek?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Neme Gerek ...!!!