Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı

Daha iyi bir Giresun Üniversitesi için...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

ALTERNATİVEROcK'LA İLGİLENENLER!!!!!!!!!

4 posters
YazarMesaj
alewww
Yeni Üye
Yeni Üye
alewww

Kadın
Job/hobbies : grsn
Uğraşıları/zevkleri : tiyatro,müzik,sinema,

ALTERNATİVEROcK'LA İLGİLENENLER!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: ALTERNATİVEROcK'LA İLGİLENENLER!!!!!!!!!   ALTERNATİVEROcK'LA İLGİLENENLER!!!!!!!!! EmptyC.tesi Ekim 13, 2007 4:13 pm

üniversitemizin çeşitli organizasyon,eğlence ve gösterilerinde sahne alacak müzisyenlere ihtiyacımız var..(bahar şenlikleri,üni geceleri,kokteyller vb...)rock grubu tercihimizdir..özellikle batery,bass çalan arkadaşlarla erkek ve bayan vokaller aranıyor...
http://www.ktu.edu.tr
F.Lampard
Yeni Üye
Yeni Üye
F.Lampard

Erkek
Nerden : stamford brıdge den bildin mi,john teryy kankam olur :D
Job/hobbies : :D
Uğraşıları/zevkleri : herşey ilgi alanıma girer

MesajKonu: Geri: ALTERNATİVEROcK'LA İLGİLENENLER!!!!!!!!!   ALTERNATİVEROcK'LA İLGİLENENLER!!!!!!!!! EmptyCuma Ekim 19, 2007 8:25 pm

:lol:bırak ya !!! alternatıve ork mış Laughing pehhhh pehhh !!! alternatıve turkucu var burda harcanıyoz burlarda Laughing ya aslında ıstanbuldakı rock and coke festıvalındekı cadırları gorunce bazen rock and f*ck cu olasım gelıyor abi,rock and f*ck pardon rock and coke Laughing cadır varsa ben varım Laughing

afro
alewww
Yeni Üye
Yeni Üye
alewww

Kadın

MesajKonu: Geri: ALTERNATİVEROcK'LA İLGİLENENLER!!!!!!!!!   ALTERNATİVEROcK'LA İLGİLENENLER!!!!!!!!! EmptyPaz Ekim 21, 2007 12:59 pm

ozaman alternative türkü yapan bi grup kur kendine:!: Exclamation alla alla türkçe konuşuyorum ama bu forumda türkçeden anlamayan o kadar çok kişi varki yadırgamıyorum artıkkk:!: farklılık istiyoruz artık biz bu potansiyel var aslında bazı arkadaşlarda ama tabi senin gibi düşünenlerdeee..polemik yapmak için yazmasanızda bize gerçekten faydalı olabilecekseniz yazsanız o kadar iyi olacak ki:!: Exclamation
RAGDOLL
Çavuş
Çavuş

Kadın

MesajKonu: Geri: ALTERNATİVEROcK'LA İLGİLENENLER!!!!!!!!!   ALTERNATİVEROcK'LA İLGİLENENLER!!!!!!!!! EmptyPtsi Ekim 22, 2007 9:43 pm

rock la ilgileniyoruzzzzzz yardım etmek isterim ama ses yokki :D
alewww
Yeni Üye
Yeni Üye
alewww

Kadın

MesajKonu: Geri: ALTERNATİVEROcK'LA İLGİLENENLER!!!!!!!!!   ALTERNATİVEROcK'LA İLGİLENENLER!!!!!!!!! EmptySalı Ekim 23, 2007 12:10 am

rock la ilgilenmen güzel..bu konuda müzikal anlamda çalışmaların oldu mu hiç?bize tabi ki katılabilirsin...bölüm nedir?
RAGDOLL demiş ki:
rock la ilgileniyoruzzzzzz yardım etmek isterim ama ses yokki :D
F.Lampard
Yeni Üye
Yeni Üye
F.Lampard

Erkek
Nerden : stamford brıdge den bildin mi,john teryy kankam olur :D
Job/hobbies : :D
Uğraşıları/zevkleri : herşey ilgi alanıma girer

MesajKonu: Geri: ALTERNATİVEROcK'LA İLGİLENENLER!!!!!!!!!   ALTERNATİVEROcK'LA İLGİLENENLER!!!!!!!!! EmptyPerş. Ekim 25, 2007 8:51 pm

dedım ya cadır varsa ben varım:lol:
Karşıyakalı
Yeni Üye
Yeni Üye
Karşıyakalı

Erkek
Job/hobbies : 35 ½
Uğraşıları/zevkleri : Yaşamak

MesajKonu: Geri: ALTERNATİVEROcK'LA İLGİLENENLER!!!!!!!!!   ALTERNATİVEROcK'LA İLGİLENENLER!!!!!!!!! EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 1:43 am

ek tercihte gelirse giresun katılırız dostlar... ibanez gitarımla hizmet vermek isterim...inşallah gelince uy başuma gelenler diyip geri dönmem =)
http://www.kafsinkaf.org

ALTERNATİVEROcK'LA İLGİLENENLER!!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası