Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı

Daha iyi bir Giresun Üniversitesi için...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

TanerÇicek Silinmiştir

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

TanerÇicek Silinmiştir Empty
MesajKonu: TanerÇicek Silinmiştir   TanerÇicek Silinmiştir EmptyCuma Eyl. 14, 2007 1:08 pm

TanerÇiçek Adlı üyemiz konuşarak anlaşmak yerine küfür etmeyi tercih ettiği için kendisini kınıyoruz!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TanerÇicek Silinmiştir   TanerÇicek Silinmiştir EmptyCuma Eyl. 14, 2007 1:30 pm

iyide o öle bişeyin olmadıgını sölüyoo yoksa bu biçeşit kılıf uydurmak mı anlamadım
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TanerÇicek Silinmiştir   TanerÇicek Silinmiştir EmptyCuma Eyl. 14, 2007 1:35 pm

Msn de küfür etti... kılıf uydurma olsa çoktan silerdik...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TanerÇicek Silinmiştir   TanerÇicek Silinmiştir EmptyCuma Eyl. 14, 2007 1:39 pm

iyide silmeden önceisinden bahsediyorum ben
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TanerÇicek Silinmiştir   TanerÇicek Silinmiştir EmptyCuma Eyl. 14, 2007 1:51 pm

silmeden önce küfür etti biz Türkçe konuşuyoruz herhalde küfür etmeden neden silelim...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TanerÇicek Silinmiştir   TanerÇicek Silinmiştir EmptyCuma Eyl. 14, 2007 2:03 pm

alla alal ukalalık yapmanın bi alemi yok!! ben insan gibi sordum silmen için bi sürü bahanen olabilir sonuctaa site senn degilmi işine gelmicegince yada düsüncende birleşmeyince sil gitsinn !!!!! forum forum degilki kumpas yuvasıı .... belki şu an benide banlıycan yada silcen umrumda degil cunku dogru olanı diyorum ben ...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TanerÇicek Silinmiştir   TanerÇicek Silinmiştir EmptyCuma Eyl. 14, 2007 2:17 pm

seni silmem için neden yok illa kendini sildirmek istiyorsan bilmem ama nedir bu nefret adam küfür etti biz yalan mı söylüyoruz?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TanerÇicek Silinmiştir   TanerÇicek Silinmiştir EmptyCuma Eyl. 14, 2007 2:30 pm

benm kimseden nefret edttigim falan da yok
kalleş rahibe
Teğmen
Teğmen
kalleş rahibe

MesajKonu: Geri: TanerÇicek Silinmiştir   TanerÇicek Silinmiştir EmptyCuma Eyl. 14, 2007 9:47 pm

sitede küfür etmemişk ki..msn de küfür etmiş..tabi etiyse...siteyle ne alakası var bu durumun anlamadım:::S
Forum Yöneticisi
Şaşkın
Şaşkın

Erkek
Job/hobbies : Koşmak
Uğraşıları/zevkleri : sinema, web developing

MesajKonu: Geri: TanerÇicek Silinmiştir   TanerÇicek Silinmiştir EmptyCuma Eyl. 14, 2007 10:53 pm

Küfrü Site Yöneticilerinedir..

KONU KİLİT!

TanerÇicek Silinmiştir
1 sayfadaki 1 sayfası