Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı

Daha iyi bir Giresun Üniversitesi için...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

....Geyik Meydanı :D....

YazarMesaj
TanerCic
Misafir

....Geyik Meydanı :D.... Empty
MesajKonu: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:23 pm

burayadd çeiştli yorumlar yapabilirsiniss :D
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:27 pm

No gız nerdesin sen hee seni arimaa kayıp mı oldun bacımm :S ühüüü ühüüüü anam seni baa emanet ettiydiyee ermeninin gızı abin bırakıp niriye gayboldun sen hee ühüüüü ühüü...No Crying or Very sad Crying or Very sad
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın
Job/hobbies : mecburi giresunlu =)
Uğraşıları/zevkleri : salla ya =)

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:28 pm

burdayımmm hehe Smile
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:29 pm

dalgınım yaa resmen 15 gün sonra giresundayım Neutral
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:30 pm

hehe ne sandıydın sen artukun giresunlu oldun kısımm SmileSmileSmileSmile
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:32 pm

üüüü yaa kışı sevmiorum tam gelcem kış bu oraya alışmam açısından kötü olcak gazi güzel ama. ilk günler herhalde hep gezeriz oralarda bizimkilerle Smile
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:34 pm

gel gel gesecess valla ilk hafta boyunca Smile saten ramazana denk gelioo.. birlikte iftar yemeğine gideris..Aysel merve sen ben deryada gelirr Smile ohoo bis bayağı kalabalığıs yaa :D
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:35 pm

ehehe bakarız artıkk merveyle aynı sınıfta oluruz belkim puanlarımız bilem aynıı hemen hemen biyolojicilerin yarısını tanıdm :D
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:36 pm

zaten tek sınıff Smile aynı sınıftasınıss Smile Gerçi aysel gürede ama olsun derya ile bisde aynı okuldayıs...o okul hep kanka oldu yaff Smileafro
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:38 pm

fen edebiyat dimi şimdiden hepsini tanıorum bu site sayesinde ama ilksenle sırada tanıştık duyan herkes gülmekten bi hal oldu bizee Smile
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:39 pm

eft komik bir durum hani isim çok kullanılan bi isim olurda aynı olur anlarım ama :D ilkşen gibi bi ismn çok olması demekki ilk şen deilmişsin :D
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:40 pm

ama bu sene iki tane olabilir diolar 62 kişi biyoloji bu sene Smile
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:40 pm

zaten o tuhaf ne alaka bi isim ama o ilksen ben ilkşen Laughing öle ayırıolar Smile
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:43 pm

garip bi durumm :D olsun falla iyi anlastıysan boş ikişen gesersizz artıkın :D:D
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:45 pm

ikimiz gittik yurda kaydolduk istanbul a da beraber geldk otobüste hatta ufak tefeğiz die kimsesiz sanıp bi teyze dalaşmaya kalktı ama öle kaldı aldı ağznın payını Laughing tam benim kafa merve de öle anlaştık yani allaha şükür Smile
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:47 pm

saten seni tekken idare ediodukta şimdi ikisi bi arada gibi olduss :D hangi birini susuturucan ikitane ilkşen varr :D neyseki benim merfe bacım as bişi naslı ama sözümü tutuo gıs ben senle ne yapcam bilemimkii...elin garılarıyla dalaşin zabattan akşama gadarr :D
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:49 pm

ehehe otobüs şoförü de ödüllendirdi bizi. döner aldı annemiz babamız yok die ama almadık ne o öle yetim gibi Laughing muavinler mola yerinde arkamızdan dio ki bağrışanlar bunlarmıydı Laughing ama kadın harbi gıcıktı saat akşam 10 tv yi kapattı ben bi başladım bunaa zaten ölmüşüm tv yokluğundan 2 gün Laughing
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:52 pm

allahım yaff Smile sendekide ne cesaret yaa tek başına geldin alla allaa ii cesaret gerçi giresun ist e göre çok saf bi şehir...
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:52 pm

öle yanii haklıysam dayak yicemii bilcek olsam dalarım heeçç valla Cool
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:53 pm

yaa işte ablalra güvendm alla razı olsun yardım ettiler yoksam ne ederdim. istanbulda bile karşıya geçmiş insan diilim tek başıma Laughing
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:53 pm

anumm sert kıs yaptınn senden korkim ben vallaa :D sen böön yarın abinn de döversinn Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:55 pm

yok dövmemm hehe bugüne kadar hiç erkek dövmedim Laughing hee biri bi kere okul çıkışında sataşcak oldu suratına bi osmanlı ondan başka yok vukuat Laughing
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:56 pm

gerçi ben seen abinimm :D abiye kalkan eller kırılırr Smile ya merfeyi merak ettim harbi kaç gündür girmioda nete felann :S
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:57 pm

yaa salı gitcem diodu dün orda olması lazımdı akşamda çıkmış olsaydı bugün evde olması gerekiodu bilmiorm telini de almadım ki Neutral
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:58 pm

o kalmıs herhaldee burdaa... :D giresunu bi görenin daha gidesi gelmioo Smile
iLkŞeN_GeGSiTe
Kurmay Yarbay
Kurmay Yarbay

Kadın

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 11:59 pm

ehee yaa yurt sorun olmuşsa kalmıştır ama dönerr kalamaz hemen ben mi alacam eşyalarını Laughing
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: ....Geyik Meydanı :D....   ....Geyik Meydanı :D.... EmptyCuma Eyl. 07, 2007 12:21 am

anam çok merak edima gıs sizi ...merfeyide senidee Smile aysel i gördüm oda çokk ii kıs..

....Geyik Meydanı :D....
1 sayfadaki 1 sayfası