Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giresun Üniversitesi Öğrencileri Paylaşım Alanı

Daha iyi bir Giresun Üniversitesi için...

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  

biyolojik vaka:)

4 posters
YazarMesaj
ilkşen55
Misafir

biyolojik vaka:) Empty
MesajKonu: biyolojik vaka:)   biyolojik vaka:) EmptySalı Ağus. 21, 2007 12:43 am

slm bnde bu sene giresun üniv.e geliorum ya neden hiç fen edebyat fakültesinn resmleri yok çok merak diyorum biyolog adayıyım hehe Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: SLM   biyolojik vaka:) EmptyÇarş. Ağus. 22, 2007 12:12 am

ilkşen55 demiş ki:
slm bnde bu sene giresun üniv.e geliorum ya neden hiç fen edebyat fakültesinn resmleri yok çok merak diyorum biyolog adayıyım hehe Smile

bence şimdilik görme gelince görürsün biraz merak et gelince kaydınızı biz yaptıracaz zaten o zaman püf noktaları anlatırız sana merak et merak.....Smile
ilkşen55
Misafir

MesajKonu: bayrampaşalıı :)   biyolojik vaka:) EmptyÇarş. Ağus. 22, 2007 11:45 am

güzel bi yermi onu söleyin barii güzelse alışmam daha kolay olur ondan şeettim Smile
cikburak
Teğmen
Teğmen
cikburak

Erkek
Job/hobbies : ..
Uğraşıları/zevkleri : ..

MesajKonu: Geri: biyolojik vaka:)   biyolojik vaka:) EmptyPerş. Ağus. 23, 2007 9:06 am

ilkşen55 demiş ki:
güzel bi yermi onu söleyin barii güzelse alışmam daha kolay olur ondan şeettim Smile
Laughing merak etme için rahat olsun sevmesende alışırsın zamanla :D kayıt günü reis 55 orda yardımcı olcak size ,bende bahcede sigaramı içicem herzmankı gibi Smile
http://www.ozturkler.com
ilkşen55
Misafir

MesajKonu: slm   biyolojik vaka:) EmptyPerş. Ağus. 23, 2007 12:48 pm

reis ve sen öğrencimisiniz anlamadı ben Smile alışcaz mecbur orası kesn zaten Laughing[b]
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: biyolojik vaka:)   biyolojik vaka:) EmptyC.tesi Ağus. 25, 2007 11:49 am

nasıl yani yaaa ii deelmi enemmmmmm netcem ozman yaaa ühüühühüCrying or Very sad Crying or Very sad
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: biyolojik vaka:)   biyolojik vaka:) EmptyPerş. Ağus. 30, 2007 10:38 pm

idirr idirr okulumuss tabi daha yeni yeniii sizler için okulu dahada güselleştiriolarr.....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: biyolojik vaka:)   biyolojik vaka:) EmptyCuma Ağus. 31, 2007 10:02 am

hmm alla rası olsun ozman onlardan =))Laughing
ACEMİ
Misafir

MesajKonu: DERS KAYIT TARİHİ   biyolojik vaka:) EmptyPerş. Eyl. 06, 2007 10:57 pm

HERKESE SLM BENDE KAYDI YAPTIRDIM FEN EDEBİYAT BİYOLOJİ BÖLÜMÜNDEYİM AMA Bİ SORUM OLCAK DERS KAYIT TARİHİ NE ZAMAN BİLENİNİZ VARMI VARSA LÜTFEN SÖYLESİN
TWISTER
Yeni Üye
Yeni Üye
TWISTER

MesajKonu: Geri: biyolojik vaka:)   biyolojik vaka:) EmptyCuma Eyl. 07, 2007 8:47 pm

ACEMİ demiş ki:
HERKESE SLM BENDE KAYDI YAPTIRDIM FEN EDEBİYAT BİYOLOJİ BÖLÜMÜNDEYİM AMA Bİ SORUM OLCAK DERS KAYIT TARİHİ NE ZAMAN BİLENİNİZ VARMI VARSA LÜTFEN SÖYLESİN
13 21 eylül tarihleri arasında
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: biyolojik vaka:)   biyolojik vaka:) EmptyCuma Eyl. 07, 2007 9:05 pm

iyide biizm direk degilmi yani yaptırmaıs gerekmiyoki öle degilmii scratch
TanerCic
Misafir

MesajKonu: Geri: biyolojik vaka:)   biyolojik vaka:) EmptyCuma Eyl. 14, 2007 11:50 am

yaptırıcaksın herhalde:S
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: biyolojik vaka:)   biyolojik vaka:) EmptyPaz Eyl. 16, 2007 11:52 am

GİRESUN GERCEKTEN GÜZEL BİR KENT .TABIKI NE ARADIGINI BILENE.BURDA YOK DISKO BAR EGLENCEM DIYORSAN EN FAZLA ZEUS ROKSY.AMA SEHIR MANZARA TARIH ACISINDAN HARIKA BIR YER. MEMLEKETIM DIE DEMIYOM.CENNETIN YER YUSUNDEKI YANSIMASI DESEM KISACA..(YERSEN)
F.Lampard
Yeni Üye
Yeni Üye
F.Lampard

Erkek
Nerden : stamford brıdge den bildin mi,john teryy kankam olur :D
Job/hobbies : :D
Uğraşıları/zevkleri : herşey ilgi alanıma girer

MesajKonu: Geri: biyolojik vaka:)   biyolojik vaka:) EmptyCuma Ekim 19, 2007 8:07 pm

GİRESUN DOKTAN Bİ YER.GECE GUNDUZ YAGMUR...KURESEL ISINMAYMIS.GİRESUN KURESEL ISINMANIN UGRAMADIGI BI YER.BEN ISINMAK ISTIYORUM ABAI NE BU SUREKLI HAVA KAPALI,İNSANIN İÇİ KARARIYOR.DENIZMIŞ,ANASI BOL OLAN DENİZ Laughing YEŞİLLİKMİŞ,FINDIKTAN BAŞKA AĞAÇ GORMEK ISTIYORUM Laughing OFFF 4 SENE NASI DAYANDIM ŞU GUDUBET YERE ANLAMADIM...Mad
mefta
Yeni Üye
Yeni Üye
mefta

MesajKonu: hıh   biyolojik vaka:) EmptyPerş. Kas. 01, 2007 3:17 pm

Mad sen neden sevmedin giresunu allah bilir senin geldiğin yerde ot bile bitmez be çölcü Evil or Very Mad süper bi kerem giresun ohhhhhhhh sevmeyen çatlasın
F.Lampard
Yeni Üye
Yeni Üye
F.Lampard

Erkek
Nerden : stamford brıdge den bildin mi,john teryy kankam olur :D
Job/hobbies : :D
Uğraşıları/zevkleri : herşey ilgi alanıma girer

MesajKonu: kısasa kısas   biyolojik vaka:) EmptyCuma Kas. 09, 2007 8:14 pm

ben dalamandan geldım,Allah a cok şükür denızı de var yesıllıgı de.havaalanı da var hatta.hanı sız ıstıyosunuz ya :D basbakan a demısler ''basbakanım havaalanı ıstıyoruz'' basbakan da ''koye ucak mı ındırelım'' demıs.yorumu sana bırakıyorum.

biyolojik vaka:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-